TERMIN KONSULTACJI DLA RODZICÓW

W roku szkolnym 2017/2018 od maja.

Lp. Nazwisko Imię termin
1 Banaszkiewicz Anna Czwartek 12:30-13:15
2 Bejer-Pyciak Elżbieta Poniedziałek 10:40-11:25
3 Berezińska-Badak Aleksandra Czwartek 10:40-11:25
4 Bielawska Justyna Wtorek 9:45-10:30
5 Blecharczyk Marzena Piątek 15:05-15:45 co drugi tydzień
6 Brzeski Marek Piątek 13:25-14:10 co drugi tydzień
7 Buczek Mirosław Poniedziałek 10:40-11:25
8 Bukowski Krzysztof Piątek 15:05-15:25
9 Dziadosz Elżbieta Piątek 10:40-11:25
10 Frąckowiak Dorota Czwartek 9:45-10:30
11 Golec Dominika Czwartek 12:30-13:15
12 Ks. Grzesik Piotr Poniedziałek 15:10-14:55
13 Herchel Ewa Czwartek 8:50-9:35
14 Kaim Beata Poniedziałek 10:40-11:25
15 Kowalski Jacek Poniedziałek 8:50-9:35
16 Leja-Dymek Aleksandra Poniedziałek 11:55-12:30
17 Loska Magdalena Czwartek 8:00-8:45
18 Łanuszka-Rębacz Kinga Czwartek 12:30-13:15
19 Musiał Damgara Środa 12:30-13:15
20 Nowicka Monika Środa 11:35-12:20
21 Pawełek Izabela Poniedziałek 12:30-13:15
22 Ks. Pierwoła Jacek Środa 10:40-11:25
23 Słuszniak Magdalena Wtorek 8:50-9:35
24 Sobaś Magdalena Piątek 10:40-11:25
25 Sobesto Beata Piątek  13:15-14:10
26 Sroka-Bębenek Agata Poniedziałek 9:45-10:30
27 Studnicka Katarzyna Piątek 15:05-15:25
28 Suriak Krzysztof Czwartek 9:45-10:30
29 Suwaj Maria Piątek 9:45-10:30
30 Szewczyk Elżbieta Piątek 9:45-10:30
31 Szostak Agata Czwartek 11:35-12:20

DYŻUR DORADCY ZAWODOWEGO:  poniedziałek, środa 13:15-14:15

TERMIN KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

W roku szkolnym 2017/2018 od maja

Lp. Nazwisko Imię termin
1 Banaszkiewicz Anna Wtorek 12:30-13:15
2 Bejer-Pyciak Elżbieta Wtorek 7:10-7:55
3 Berezińska-Badak Aleksandra Czwartek 14:10-14:55
4 Bielawska Justyna Czwartek 13:15-14:00
5 Blecharczyk Marzena Piątek 15:05-15:45 co drugi tydzień
6 Brzeski Marek Piątek 13:25-14:10 co drugi tydzień
7 Buczek Mirosław Czwartek 11:25-12:20
8 Bukowski Krzysztof Wtorek 15:05-15:25
9 Dziadosz Elżbieta Środa 14:20-15:05
10 Frąckowiak Dorota Wtorek 13:25-14:10
11 Golec Dominika Czwartek 13:25-14:10
12 Ks. Grzesik Piotr Wtorek 14:10-14:55
13 Herchel Ewa Wtorek 13:25-14:10
14 Kaim Beata Czwartek 11:35-12:20
15 Kowalski Jacek Poniedziałek 9:50-10:20
16 Leja-Dymek Aleksandra Czwartek 7:30-8:00
17 Loska Magdalena Piątek 7:30-8:00
18 Łanuszka-Rębacz Kinga Czwartek 13:25-14:10
19 Musiał Damgara Poniedziałek 15:05-15:30
20 Nowicka Monika Piątek 11:35-12:20
21 Pawełek Izabela Piątek 12:30-13:15
22 Ks. Pierwoła Jacek
23 Słuszniak Magdalena Czwartek 14:20-15:05
24 Sobaś Magdalena Wtorek 7:30-8:00
25 Sobesto Beata Wtorek 13:15-14:10
26 Sroka-Bębenek Agata Czwartek 13:15-14:00
27 Studnicka Katarzyna Wtorek 15:05-15:30
28 Suriak Krzysztof Czwartek 9:45-10:30
29 Suwaj Maria Piątek 9:45-10:30
30 Szewczyk Elżbieta Piątek 12:30-13:15
31 Szostak Agata

DYŻUR DORADCY ZAWODOWEGO:  poniedziałek, środa 13:15-14:15