TERMINY DYŻURÓW DLA RODZICA ROK SZKOLNY 2019/2020

 

Lp.

Nazwisko

Imię

TERMIN DYŻURU DLA RODZICA

1.      

Banaszkiewicz

Anna

Czwartek 8:40-9:40

2.      

Bejer – Pyciak

Elżbieta

Poniedziałek 10:40-11:25

3.      

Berezińska-Badak

Aleksandra

Czwartek 10:40-11:25

4.      

Bielawska

Justyna

Wtorek 10:40-11:25

5.      

Brych

Bożena

Piątek 9:45-10:15

6.      

Brzeski

Marek

Środa 9:45-10:20

7.      

Bukowski

Krzysztof

Wtorek 15:05

8.      

Dziadosz

Elżbieta

Czwartek 8:50-9:35

9.      

Frąckowiak

Dorota

Wtorek 9:45-10:30

10.  

Giza

Maciej

Piątek 12:30-13:15

11.  

Golec

Dominika

Poniedziałek 14:10-15:00

12.  

Gut-Kornik

Elżbieta

Środa 11:35-12:20

13.  

Herchel

Ewa

Poniedziałek 11:35-12:20

14.  

Jasiówka

Grzegorz

Wtorek 9:45-10:30

15.  

Janiczak

Krzysztof

Piątek 7:10-7:55

16.  

Jeż

Beata

Czwartek 12:30-13:15

17.  

Kaim

Beata

Czwartek 10:40-11:25

18.  

Kapolka

Jan

Środa 10:40-11:25

19.  

Kowalski

Jacek

Poniedziałek 14:10-14:30

20.  

Larecka

Karina

Środa 10:40-11:25

21.  

Leja-Dymek

Aleksandra

Wtorek 11:35-12:20

22.  

Loska

Magdalena

Środa 8:00-8:45

23.  

Łata

Anna

Środa 10:40-11:25

24.  

Mazur

Jerzy

Wtorek 14:10-14:30

25.  

Musiał

Dagmara

Wtorek 12:30-13:15

26.  

Nowotnik

Dariusz

Wtorek 9:45-10:30

27.  

Oziębła

Katarzyna

Wtorek 11:35-12:20

28.  

Pajor

Karolina

Piątek 9:45-10:30

29.  

Pawelec

Anna

Poniedziałek 11:35-12:20

30.  

Pawełek

Izabela

Środa 12:30-13:15

31.  

Pietrzak

Katarzyna

Poniedziałek 8:50-9:35

32.  

Sobaś

Magdalena

Środa 8:50-9:45

33.  

Sobesto

Beata

Wtorek 13:15-14:00

34.  

Sroka-Bębenek

Agata

Wtorek 8:50-9:35

35.  

Suwaj

Maria

Wtorek 12:30-13:15

36.  

Szostak

Agata

Czwartek 8:50-9:35

37.  

Twardzik

Dominika

Piątek 10:40-11:25

38.  

Wardas

Kinga

Piątek 9:45-10:30

39.  

Wojcieszek

Paulina

Poniedziałek 11:35-12:20

40.  

ks. Wyrobkiewicz

Mateusz

Czwartek 10:40-11:25

41.  

Zalewski

Cezary

Piątek 8:50-9:35

42.  

Załuska

Irena

Wtorek 14:20-15:05

Dyżur doradcy zawodowego poniedziałek, wtorek 13:25-14:10

 

TERMINY DYŻURU DLA UCZNIA ROK SZKOLNY 2019/2020

Lp. Nazwisko Imię TERMIN DYŻURU DLA UCZNIA
  Banaszkiewicz Anna Poniedziałek 14:14-15:00
  Bejer – Pyciak Elżbieta Piątek 7:10-7:55
  Berezińska-Badak Aleksandra Piątek 7:10-7:55
  Bielawska Justyna Poniedziałek 12:20-13:15
  Brych Bożena Piątek 7:30-7:55
  Brzeski Marek Czwartek 15:05-15:50
  Bukowski Krzysztof Piątek 7:30, wtorek 15:30
  Dziadosz Elżbieta Wtorek 7:30
  Frąckowiak Dorota Poniedziałek 14:20-15:05, lub środa 14:20-15:05
  Giza Maciej Czwartek 7:20-8:00
  Golec Dominika Środa 13:25-14:10
  Gut-Kornik Elżbieta Wtorek 14:20-15:05
  Herchel Ewa Poniedziałek 13:25-14:10
  Jasiówka Grzegorz Środa 7:30-8:00
  Janiczak Krzysztof Poniedziałek 7:10-7:55
  Jeż Beata Środa 13:25-14:10
  Kaim Beata Wtorek 14:10-15:00
  Kapolka Jan Środa 15:10-15:55
  Kowalski Jacek Środa 13:15-14:00
  Larecka Karina Czwartek 13:25-14:10
  Leja-Dymek Aleksandra Czwartek 7:20-8:00
  Loska Magdalena Środa 14:20-15:05
  Łata Anna Czwartek 7:20-7:55, środa 14:15-15:00
  Mazur Jerzy Wtorek 14:10-14:30
  Musiał Dagmara Wtorek 15:05
  Nowotnik Dariusz Środa 13:25-14:10
  Oziębła Katarzyna Wtorek 15:15-16:00
  Pajor Karolina Środa 8:50-9:35
  Pawelec Anna Środa 13:25-14:10, piątek 14:20-15:05
  Pawełek Izabela Poniedziałek 14:10-14:55, piątek 14:10-14:55
  Pietrzak Katarzyna Środa 13:25-14:10
  Sobaś Magdalena Środa 7:30-8:00
  Sobesto Beata Piątek 13:15-14:00
  Sroka-Bębenek Agata Środa 7:30-8:00
  Suwaj Maria Środa 14:15-15:00
  Szostak Agata Środa 15:15-16:00
  Twardzik Dominika Poniedziałek 13:25-14:10
  Wardas Kinga Poniedziałek 9:45-10:30
  Wojcieszek Paulina Poniedziałek 14:10-15:00
  ks. Wyrobkiewicz Mateusz Piątek 8:00-8:45
  Zalewski Cezary Środa 7:10-7:55
  Załuska Irena Wtorek 14:20-15:05

Dyżur doradcy zawodowego poniedziałek, wtorek 13:25-14:10