Sport

"Na brązowo" w strzelectwie sportowym

Drukuj PDF

sukces w strzelectwie sportowymW dniu 27 marca 2013 roku reprezentacja naszej szkoły w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej uczestniczyła w X MEMORIALE OLIMPIJSKIM IM. SŁAWOMIRA BROŻKA i wywalczyła w klasyfikacji generalnej startujących tam szkół krakowskich wysokie III miejsce. Zawody zostały rozegrane na strzelnicy sportowej Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

argaiv1758

Więcej…

Sukces naszej uczennicy w zawodach pływackich

Drukuj PDF

Dnia 11 kwietnia 2013 r. w Oświęcimiu odbyły się zawody – finały w pływaniu – na szczeblu wojewódzkim. Uczennica naszej szkoły, Sandra Wolska z klasy 2E zajęła V miejsce w stylu klasycznym na dystansie 50 m. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej dyscyplinie sportu!

B.K.

Małopolska Licealiada Młodzieży w szachach

Drukuj PDF

W dniu 05.03.2013 r. w Olkuszu odbyły się zawody szachowe w ramach Małopolskiej Licealiady- etap wojewódzki. Reprezentantka naszej szkoły- Marcelina Tracz z klasy IB, która została zakwalifikowana do reprezentowania Krakowa w finale wojewódzkim zajęła III miejsce. Jest to wielki sukces naszej uczennicy, która również w finale miejskim w Krakowie zajęła III miejsce. Wielkie gratulacje i brawa!

B.K.

Krakowska Olimpiada Młodzieży - badminton chłopców

Drukuj PDF

W dniu 12.02.2013r. na obiektach Com – Com Zone w Krakowie odbyły się międzyszkolne zawody w badmintonie - chłopców. W rozgrywkach brało udział 13 szkół podzielonych na 4 grupy. XV -tka znalazła się w GRUPIE A wraz z III LO i XII LO.

Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym" w swoich grupach. Zwycięski zespół z danej grupy awansował do kolejnego etapu rozgrywek i rywalizował o miejsca od I do IV. Zespoły, które uplasowały się na drugiej pozycji w swoich grupach kontynuowały rozgrywki o miejsca od V do VIII.

Naszą szkolę reprezentowali: Mateusz Wilkosz, Paweł Batko oraz Dominik Łukasik

 

Więcej…

Krakowska Olimpiada Młodzieży - pływanie

Drukuj PDF


Dnia 7.03.2013 r. na basenie Com – Com Zone odbyły się międzyszkolne zawody pływackie dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 452 uczestników.

Wśród dziewcząt najlepsze nasza uczennica Sandra Wolska płynąc w stylu klasycznym z czasem 40.57 s. zajęła III miejsce (na zdj. z prawej), i tym samym   zakwalifikowała się na zawody  wojewódzkie. Druga nasza reprezentantka Patrycja Przybylska z czasem 44.80 s. zajęła 14 miejsce w stylu   klasycznym, Iwona Kękuś w stylu grzbietowym uplasowała się na 21  miejscu, Michaela Moos w stylu dowolnym zajęła 32 miejsce, a Klaudia Miętka   była 35.
Wśród chłopców: Michał Potoczny płynął w stylu dowolnym i zajął 36 miejsce, Adrian Dzido w stylu klasycznym uplasował się na 23 miejscu, a Bartosz Dubisz był 30.
Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy, oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

Więcej…

Strona 7 z 8

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.