Sport

V edycja Biegu po zdrowie - relacja

Drukuj PDF

argaiv1343

W dniu 3 czerwca 2017r odbyła się V edycja Biegu po zdrowie organizowanego przez nasze liceum przy współpracy Rady Rodziców , Dzielnicy XII i Fundacji Wygrajmy Siebie, w której wzięli udział uczniowie szkoły  i miłośnicy biegania.

Trasa wiodła przez Al. Dygasińskiego , pętla po Parku Jerzmanowskich i powrót pod szkołę. Dystans biegu wynosił ok.2800 m. Dla uczestników biegu, na mecie  czekały pamiątkowe upominki i nagrody rzeczowe, które losowane były przez Dyrektora Liceum mgr Macieja Trzcińskiego . Następnie uczniowie udali się  na Zielony  piknik i mecz piłkarski chłopców  rozgrywany na Orliku pomiędzy reprezentacją klas pierwszych i drugich . Lepszymi okazali się uczniowie klas drugich wygrywając spotkanie . Wszyscy dobrze się bawili i na sportowo spędzili sobotnie, słoneczne przedpołudnie.

B.K.

Olimpiada sportowa 2016

Drukuj PDF

Krakowska Olimpiada Młodzieży w Amatorskiej Piłce Siatkowej

W dniu 06.XII.2016r. rozpoczęły się na terenie naszej szkoły rozgrywki w Amatorskiej Piłce Siatkowej dziewcząt.
Reprezentacje szkoły w składzie: Zając Aleksandra 3a, Górowska Aleksandra 3b, Balon Gabriela 3a, Sowa Katarzyna 3c, Kasprzycka Julia 3a, Gajek Agnieszka 1b, wygrała z ZS Mechanicznych nr 2 - 2:0 w setach: 25:17, 25:22. W pozostałych meczach IV LO wygrało z ZS Gastronomicznych 2:0.

Serdeczne gratulacje!

B.K

Licealiada 2016

Drukuj PDF

Mistrzostwa Krakowa w szachach szkół ponadgimnazjalnych – Licealiada

W dniu 01.12.2016r. odbyły się zawody w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach w ZS Mechanicznych nr 2
Reprezentacja szkoły w składzie: Agnieszka Gajek 1b, Emilia Staniszewska 1b oraz Karolina Sąsiadek z klasy 1c zajęły drużynowo VI miejsce w Krakowie.
Agnieszka Gajek z klasy 1b indywidualnie zajęła IX miejsce na 37 startujących zawodników.

B.K

Turniej piłki nożnej

Drukuj PDF

W dniu 9 lipca 2016 roku odbędzie się na terenie naszej szkoły Finał Ogólnoposkiego Turnieju Piłki Nożnej