Osiągnięcia

Drukuj PDF

2016/2017

argaiv1294

OLIMPIADA Z WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

FINALISTA etapu okręgowego:

Maciej Wnuk 2e

 

SZKOLNY KONKURS – „WYPADA… NIE WYPADA, CZYLI SAVOIR VIVRE DLA WSZYSTKICH”

LAUREATKA:

Dominika Zapiór 1d

 

PROJEKT – „LIGA SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH” ZORGANIZOWANY PRZEZ URZĄD MIASTA KRAKOWA

Samorząd Uczniowski XV LO – 5. miejsce

NAGRODA IM. ŚW.JANA PAWŁA II:

Katarzyna Kukułka 2b

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW:

Iwona Małysa 3b

 

KONKURS HISTORYCZNY – „KRESY – POLSKIE ZIEMIE WSCHODNIE W XX WIEKU”

FINALISTKI:

Wiktoria Michta, Gabriela Nattich, Aleksandra Strojek 1a

 

2015/2016

 

KONKURS HISTORYCZNY – „KRESY – POLACY BEZ OJCZYZNY. LOSY POLAKÓW NA KRESACH WSCHODNICH II RP W LATACH 1946-2015”

FINALISTKA:

Weronika Kuźma 1c

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O UNIWERSYTECIE JAGIELLOŃSKIM

LAUREAT:

Szymon Sproski 3a

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „WRITE ON”

FINALISTA:

Jakub Gajos 1e

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O WŁOSZECH ORGANIZOWANY PRZEZ XIII LO WE WSPÓŁPRACY Z WŁOSKIM INSTYTUTEM KULTURY

FINALISTKA:

Claudia Ostrowska (7. miejsce)

 

SAMORZĄDOWY KONKURS NASTOLATKÓW – „8 WSPANIAŁYCH”

WYRÓŻNIENIE:

Weronika Kuźma 1c

SZKOLNY KONKURS - „NAJLEPSZY ANGLISTA W XV LO”

LAUREAT:

Mikołaj Gil 3b

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW:

Justyna Pochopień 3c

 

2014/2015

 

KONKURS HISTORYCZNY – „CZY ZNASZ KRAKÓW? KRAKÓW – CZAS I PRZESTRZEŃ. ROZWÓJ PRZESTRZENNY I URBANISTYCZNY MIASTA”

FINALIŚCI (rywalizacja drużynowa):

Szymon Sproski, Jakub Okarmus, Bartłomiej Kosowski 2a (2. miejsce)

LAUREAT (rywalizacja indywidualna):

Szymon Sproski 2a

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANA PRZEZ WYŻSZĄ SZKOŁĘ EKONOMICZNO–HUMANISTYCZNĄ W BIELSKU-BIAŁEJ

FINALISTKA:

Kamila Bryniak 2e

 

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW:

Katarzyna Jania 2d

 

KONKURS HISTORYCZNY - „KRESY - POLSKIE ZIEMIE WSCHODNIE W XX WIEKU”

FINALIŚCI (w kategorii – prace multimedialne):

Film pt. „Kobiety z Kresów” – Katarzyna Bańbuła , Edyta Piotrowicz 2a

Film pt. „Utracona Ojczyzna” – Kacper Kudliński, Kamil Lorens, Szymon Jaster, Artur Synowski 1d

 

REJONOWE MISTRZOSTWA PIERWSZEJ POMOCY PCK

FINALIŚCI - drużyna XV LO w składzie:

Witold Seraczyn, Karolina Nowak, Żaneta Nowak, Justyna Pochopień, Sabina Sala (5. Miejsce)

 

2013/2014         

FINALIŚCI KONKURSU: KRESY II EDYCJA „W 70 ROCZNICĘ ROZPOCZĘCIA AKCJI „BURZA” I 95 ROCZNICY OBRONY LWOWA. WALKA POLAKÓW O PRZYNALEŻNOŚC KRESÓW WSCHODNICH DO RZECZPOSPOLITEJ W LATACH 1918-1922, 1939-1945:

Justyna Pochopień 1c

Konrad Frasik 2d

Jakub Pawlak 2d

Patrycja Wilk 2d

 

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORGANIZOWANA PRZEZ WYŻSZĄ SZKOŁĘ EKONOMICZNO-HUMANISTYCZNĄ W BIELSKU-BIAŁEJ

FINALISTA:

Radosław Hołdys 3d (5. miejsce)

 

2012/2013

MIĘDZYNARODOWA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

FINALISTA:

Daniel Wójtowicz 3b (13. miejsce)

 

2011/2012       

XVIII EDYCJA SAMORZĄDOWY KONKURS NASTOLATKÓW „8 WSPANIAŁYCH”

WYRÓŻNIENI:

Przemysław Baran 3g

Anna Dziki 3g

INDEKS NA UNIWERSYTET PAPIESKI ZDOBYTY W RAMACH WARSZTATÓW PRZEPROWADZANYCH NA WYDZIALE HISTORII I DZIEDZICTWA KULTUROWEGO UNIWERSYTETU JANA PAWŁA II PT.: „DZIEDZICTWO KULTUROWE EUROPY”:

Klaudia Chmielewska 2a

 

2010/2011  

XVII EDYCJA SAMORZĄDOWY KONKURS NASTOLATKÓW „8 WSPANIAŁYCH”

WYRÓŻNIENI:

Agata Daniło 2 a

Damian Nowak 2g

INDEKS NA UNIWERSYTET PAPIESKI ZDOBYTY W RAMACH WARSZTATÓW PRZEPROWADZANYCH NA WYDZIALE HISTORII I DZIEDZICTWA KULTUROWEGO UNIWERSYTETU JANA PAWŁA II PT.: „DZIEDZICTWO KULTUROWE EUROPY”:

Damian Nowak 2g

 

2009/2010   

PÓŁFINAŁ VII EDYCJI II SZKOŁY DEBATY OXFORDZKIEJ

UDZIAŁ:

Marek Paprota 1a

Dominika Dominik 1a

Jakub Klamka 2f

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.