Konsultacje

Drukuj PDF

                          TERMIN KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

argaiv1294

                                   w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko

Imię

termin

Banaszkiewicz

Anna

Czwartek 13:30-12:15

Bejer-Pyciak

Elżbieta

Czwartek 7:10-7:55, poniedziałek 13:25-14:10

Berezińska-Badak

Aleksandra

Czwartek 14:10-15:00

Bielawska

Justyna

Wtorek 13:25-14:10

Blecharczyk

Marzena

Piątek 15:15-15:45

Brzeski

Marek

Piątek 7:30-7:55

Buczek

Mirosław

Poniedziałek 13:25-14:10

Bukowski

Krzysztof

Piątek 14:10-15:05

Dziadosz

Elżbieta

Wtorek 13:25-14:10

Frąckowiak

Dorota

Poniedziałek 13:25-14:10, czwartek 14:20-15:05

Golec

Dominika

Wtorek 14:10-15:00

Ks. Grzesik

Piotr

Piątek 14:05-14:40

Herchel

Ewa

Wtorek 14:20-15:05

Kaim

Beata

Wtorek 13:15-14:10

Kowalski

Jacek

Poniedziałek 7:10-7:55

Lech

Elżbieta

Poniedziałek 14:10-14:55

Leja-Dymek

Aleksandra

Czwartek 7:30-8:00

Loska

Magdalena

Czwartek 14:20-15:05

Łanuszka-Rębacz

Kinga

Czwartek 13:25-14:10

Musiał

Damgara

Środa 14:20-14:55

Nowicka

Monika

Środa 12:30-13:15, czwartek 14:10-14:55

Pawełek

Izabela

Piątek 14:10-15:05, czwartek 13:25-14:10

Ks. Pierwoła

Jacek

Środa 13:25-14:10

Słuszniak

Magdalena

Poniedziałek 13:25-14:10, czwartek 13:25-14:10

Sobaś

Magdalena

Środa 13:25-14:10

Sobesto

Beata

Poniedziałek 14:10-15:00

Sroka-Bębenek

Agata

Wtorek 14:15-15:00

Studnicka

Katarzyna

Czwartek 15:05-15:55

Suriak

Krzysztof

Czwartek 14:20-15:00 co drugi tydzień

Suwaj

Maria

Poniedziałek 14:10-15:00

Szewczyk

Elżbieta

Środa 14:20:15:05

Szostak

Agata

Czwartek 13:25-14:10

 

DYŻUR DORADCY ZAWODOWEGO: wtorek, czwartek 13:15-14:15

 

                     

                               TERMIN KONSULTACJI DLA RODZICÓW

                                 w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Nazwisko

Imię

termin

Banaszkiewicz

Anna

Poniedziałek 14:10-15:05

Bejer-Pyciak

Elżbieta

Wtorek 10:40-11:25

Berezińska-Badak

Aleksandra

Czwartek 11:35-12:20

Bielawska

Justyna

Środa 8:50-9:35

Blecharczyk

Marzena

Poniedziałek 8:50-9:35

Brzeski

Marek

Piątek 10:40-11:25

Buczek

Mirosław

Piątek 9:45-10:30

Bukowski

Krzysztof

Środa 15:05-15:50

Dziadosz

Elżbieta

Piątek 10:40-11:25

Frąckowiak

Dorota

Wtorek 9:45-10:30

Golec

Dominika

Piątek 13:15-14:00

Ks. Grzesik

Piotr

Wtorek 14:05-14:50

Herchel

Ewa

Czwartek 8:50-9:35

Kaim

Beata

Piątek 14:10-15:00

Kowalski

Jacek

Środa 8:50-9:35 Czwartek 10:40-11:25

Lech

Elżbieta

Wtorek 10:40-11:25

Leja-Dymek

Aleksandra

Środa 9:410:30

Loska

Magdalena

Czwartek 13:25-14:10

Łanuszka-Rębacz

Kinga

Wtorek 12:30-13:15

Musiał

Damgara

Piątek 11:35-12:20

Nowicka

Monika

Czwartek 11:35-12:20

Pawełek

Izabela

Czwartek 9:45-10:30

Ks. Pierwoła

Jacek

Poniedziałek 8:45-9:30

Słuszniak

Magdalena

Czwartek 8:50-9:35

Sobaś

Magdalena

Piątek 10:40-11:25

Sobesto

Beata

Piątek 13:15-14:00

Sroka-Bębenek

Agata

Wtorek 11:35-12:20

Studnicka

Katarzyna

Piątek 15:05-15:50

Suriak

Krzysztof

Czwartek 14:20-15:00 co drugi tydzień

Suwaj

Maria

Środa 10:40-11:25

Szewczyk

Elżbieta

Czwartek 10:40-11:25

Szostak

Agata

Środa 11:35-12:20

 

DYŻUR DORADCY ZAWODOWEGO: wtorek, czwartek 13:15-14:15

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.