Oficjalna strona XV LO w Krakowie

Warsztaty historyczne

Drukuj PDF

28 marca 2017 roku uczniowie z klasy I A i II E uczestniczyli w warsztatach historycznych organizowanych przez Instytut Pamięci Narodowej. Pan dr Paweł Naleźniak opowiadał o skarbach kultury polskiej, polskich nekropoliach wojennych na Kresach Wschodnich. Swój wykład zilustrował bogatą kolekcją zdjęć.

argaiv1294

Wielkanoc 2017

Drukuj PDF

Zebrania z rodzicami

Drukuj PDF

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 kwietnia o godzinie 1700 odbędą się zebrania z rodzicami, po których zapraszamy na dzień otwarty. Klasom 2A i 2E, ze względu na wycieczkę, przeniesiono zebrania na dzień 26 kwietnia. Dyżury nauczycieli w czsie dnia otwartego pozostają bez zmian.

Przypominamy, że są to ostatnie zebrania dla rodziców uczniów klas trzecich.

Serdecznie zapraszamy

Dni otwarte Uniwersytetu Jagiellońskiego

Drukuj PDF

Mieszkać w Krakowie, być uczniem III klasy LO i nie brać udziału w Dniu Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego, to wpadka na całego.

Uczniowie naszej szkoły, a konkretnie klasy III C, skorzystali z możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami  różnych wydziałów oraz Samorządu Studenckiego UJ. Oprócz zapoznania się z ofertą dydaktyczną najstarszej uczelni w Polsce, wysłuchali z ciekawością dwóch wykładów: „Stres a plastyczność mózgu” oraz „ Człowiek i zwierzę – jak nam do siebie bisko i jak daleko”. W budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu uczestniczyli w pokazach umiejętności pielęgniarskich, podstaw opieki położniczej, fizjologii medycznej, ratownictwa medycznego i fizjoterapii

Po takiej dawce informacji nikt nie będzie miał wątpliwości na jakie studia wybrać po zakończeniu nauki w naszej szkole.

DF

Strona 9 z 46

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.