Oficjalna strona XV LO w Krakowie

Wielkanoc 2017

Drukuj PDF

Zebrania z rodzicami

Drukuj PDF

Uprzejmie informujemy, że w dniu 19 kwietnia o godzinie 1700 odbędą się zebrania z rodzicami, po których zapraszamy na dzień otwarty. Klasom 2A i 2E, ze względu na wycieczkę, przeniesiono zebrania na dzień 26 kwietnia. Dyżury nauczycieli w czsie dnia otwartego pozostają bez zmian.

argaiv1343

Przypominamy, że są to ostatnie zebrania dla rodziców uczniów klas trzecich.

Serdecznie zapraszamy

Dni otwarte Uniwersytetu Jagiellońskiego

Drukuj PDF

Mieszkać w Krakowie, być uczniem III klasy LO i nie brać udziału w Dniu Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego, to wpadka na całego.

Uczniowie naszej szkoły, a konkretnie klasy III C, skorzystali z możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami  różnych wydziałów oraz Samorządu Studenckiego UJ. Oprócz zapoznania się z ofertą dydaktyczną najstarszej uczelni w Polsce, wysłuchali z ciekawością dwóch wykładów: „Stres a plastyczność mózgu” oraz „ Człowiek i zwierzę – jak nam do siebie bisko i jak daleko”. W budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu uczestniczyli w pokazach umiejętności pielęgniarskich, podstaw opieki położniczej, fizjologii medycznej, ratownictwa medycznego i fizjoterapii

Po takiej dawce informacji nikt nie będzie miał wątpliwości na jakie studia wybrać po zakończeniu nauki w naszej szkole.

DF

Dzień otwarty

Drukuj PDF

Dzień Otwarty w Piętnastce!

 

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów na Dzień Otwarty naszej szkoły połączony z Dniem Erasmusa+ we wtorek 4 kwietnia 2017 roku od godziny 10.15 do godziny 16.00.

 

Program Dnia Otwartego:

 10.15 - 12.30

Prezentacje planowanych klas dla gimnazjalistów

Uroczysty program artystyczny dla zaproszonych gimnazjalistów oraz gości projektu Erasmus + z Węgier, Niemiec, Turcji i Hiszpanii (przedstawienie w języku angielskim, występy muzyczne i taneczne, pokazy naukowe)

 Od 12.30

Zwiedzanie szkoły, degustacja ciast przygotowanych przez uczniów, możliwość rozmowy w języku obcym

 15.00 Prezentacje planowanych klas dla gimnazjalistów

15.30 Prezentacje planowanych klas dla gimnazjalistów

 17.00 Zakończenie

Strona 7 z 44

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.