Oficjalna strona XV LO w Krakowie

Erasmus+ aktualności

Drukuj PDF

1 września 2017 przystąpiliśmy do drugiego projektu unijnego Erasmus + "Zdrowy styl życia a niezdrowe nawyki żywieniowe uczniów" . Od 19-23.11.17 we Włoszech uczestniczyliśmy w spotkaniu projektowym razem z partnerami z Portugalii, Litwy, Włoch i Słowacji

argaiv1667


Zapraszamy do włączenia się do projektu

Maria Suwaj - koordynator projektu

Szlachetna Paczka

Drukuj PDF

To już tradycja, iż nasza szkoła angażuje się w akcję „Szlachetna Paczka”W tym roku wybraliśmy rodzinę, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pan Sylwester (42 l.) skarży się na bóle stawów biodrowych. Konieczne są operacje. On jak i jego córka Martyna (16 l.) mają orzeczoną niepełnosprawność. Jedyną osobą utrzymującą rodzinę jest pani Monika (38 l.). Dochód rodziny na osobę wynosi zaledwie 241zł.

Potrzeby rodziny:

  1. Stacjonarny rower rehabilitacyjny dla pana Sylwestra
  2. Korki i obuwie zimowe dla Martyny (rozmiar 37)
  3. Żelazko
  4. Żywność trwała (herbata, cukier, kawa, ryż, mąka…)
  5. Środki czystości(proszek do prania, pasta do zębów…)
  6. Odzież (koszulka piłkarska (L), bluza patriotyczna (M) )
  7. Pomoce szkolne ( pisaki, kredki, bloki…)
  8. Koce, ręczniki…
  9. Specjalne upominki ( zegarek dla pani Moniki, tylko nie na niklowanej bransolecie, dla pana Sylwestra zestaw Nivea Men, a dla Martyny słuchawki z gumkami lub MP4)

Zbiórka rzeczy dla wybranej rodziny odbywać się będzie w dniach od 22.11 do 07.12.2017r !!!!! . Dary prosimy przynosić do sali 01 lub do pani mgr A. Szostak.

Organizujemy również zbiórkę pieniędzy na rower rehabilitacyjny dla pana Sylwestra. Prosimy wszystkie klasy o zbiórkę pieniędzy do dnia 01.12.2017r. (piątek). Zebraną kwotę skarbnicy przekażą przewodniczącej klasy IIC (Basi Pietras) dnia 04.12.2017r (pon.)!!!!

Razem pomóżmy wybranej rodzinie !!!!! 

Zebranie

Drukuj PDF
Dyrekcja szkoły i wychowawcy serdecznie zapraszają na zebranie, które odbędzie się w dniu 15 listopada 2017 o godzinie 17:00. Od godziny 18:00 do 19:00 dyżur nauczycieli w ramach dnia otwartego.

Erasmus +

Drukuj PDF

Październik w Hiszpanii – cud natury!

Słońce jak w wakacje, palmy, lekka bryza tak może być w jednym kraju gdy w innym plucha i zimno. Wykorzystaliśmy te warunki do granic możliwości rozkoszując się nawet kąpielą w oceanie. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc i obiektów, posmakowaliśmy dobrych dań, pogadaliśmy z rdzennymi Hiszpanami i nadeszła pora wracać. Ot i cały wyjazd! Od poniedziałku jesteśmy w szkole i o Sewilli możemy tylko marzyć lub wspominać, to drugie ułatwią zdjęcia.

Strona 7 z 51

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.