Oficjalna strona XV LO w Krakowie

Jan Jelonek laureatem Samorządowego Konkursu Nastolatków„8 Wspaniałych"

Drukuj PDF

Jan JelonekMamy przyjemność ogłosić, iż uczeń naszego liceum – Jan Jelonek – zdobył zaszczytny tytuł „laureata” w Samorządowym Konkursie Nastolatków „8 Wspaniałych”. Krakowski finał XIX edycji konkursu odbył się na początku kwietnia br. w Urzędzie Miasta Krakowa. Jego laureaci – ośmiu niezwykłych nastolatków z Krakowa – zostali obsypani nagrodami. Otrzymali: pióra wieczne, smoki wawelskie (maskotki), książki; pojadą w czerwcu na ogólnopolski finał konkursu do Rzeszowa i potem – dwutygodniowy obóz.

argaiv1667

Więcej…

Wizyta Konsula USA

Drukuj PDF
Wizyta Konsula

W dniu 25 marca 2013 r. w naszym liceum gościliśmy Panią Konsul Generalną USA Ellen Germain oraz Konsula Briana George. Spotkanie związane było z obchodami Europejskiego Tygodnia Walki z Rasizmem oraz inauguracją ogólnopolskiego projektu pt.: "Takie jest moje marzenie: zmienię świat wokół siebie". Celem projektu jest promowanie idei głoszonych przez Martina Luthera Kinga przez inicjowanie proobywatelskich działań podejmowanych przez młodych ludzi. Pani Konsul była pod wrażeniem działań naszych uczniów zaangażowanych w różnorodne akcje na rzecz środowiska i społeczności lokalnej.

Więcej…

Mam Haka na Raka

Drukuj PDF
Mam haka na rakaDecyzja podjęta

Bierzemy udział w VI edycji Ogólnopolskiego Programu dla młodzieży „Mam Haka na Raka”, który w tym roku dedykowany jest jednemu ze złośliwych nowotworów skóry – czerniakowi.

Więcej…

Strona 51 z 51

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.