Oficjalna strona XV LO w Krakowie

Licealiada 2015 - eliminacje

Drukuj PDF

Sukces siatkarek w eliminacjach do Licealiady .

argaiv1667

W dniu 3 marca 2015 roku w hali Com Com Zone odbyły się eliminacje w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady . Drużyna w składzie : Frączek Justyna kl.3b, Marcelina Tracz kl.3b, Kowalska Kinga kl.3c, Wałach Kamila kl.2b, Tylek Kamila kl.2d, Górowska Aleksandra kl.1b, Lech Julia kl.1d rozegrały 3 mecze. Wygrywając z Salezjańskim LO 2: 0 i ZSZ HTS 2: O awansowały do 10 najlepszych drużyn w Krakowie . Ponadto awans z grupy uzyskało LO Mistrzostwa Sportowego, które w pierwszym meczu wygrało z naszymi zawodniczkami .

Wielkie brawa i gratulacje dla całego zespołu !

B.Kaim

Bateriada 2015

Drukuj PDF

Bierzemy udział w Ogólnopolskim Konkursie

zbiórki zużytych baterii „BATERIADA 2015”


 

Zbieramy zużyte baterie i akumulatory przenośne. Baterie i akumulatory, które są przeznaczone do używania w telefonach przenośnych, komputerach przenośnych, elektronarzędziach bezprzewodowych, zabawkach i sprzęcie gospodarstwa domowego, ważne jest aby mogły być bez trudności przenoszone.

Czas trwania, do kwietnia 2015 r. Ogłoszenie wyników nastąpi w maju 2015 r.

Zbierając baterie szkoła otrzymuje punkty, które wymienia na nagrody!

Uwaga! Nagrodę w naszej szkole otrzyma klasa, która zbierze największą ilość baterii, (baterie są zbierane, ważone i gromadzone przez uczniów klasy I C i nauczyciela biologii).

 

 

D.F.

Wicemistrzyni Małopolski w szachach

Drukuj PDF

Wicemistrzyni Małopolski

 

W dniu 11.02.2015 r. w Olkuszu odbył się w ramach Małopolskiej Licealiady Młodzieży finał Mistrzostw Małopolski w szachach dziewcząt. Nasza uczennica Marcelina Tracz z klasy 3B zdobyła wicemistrzostwo Małopolski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B.K.

Krakowska Olimpiada Młodzieży w szachach

Drukuj PDF

Dnia 23 stycznia 2015 roku odbyły się zawody szachowe w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży - Licealiada w Zespole Szkół Elektrycznych Nr 1. Uczennica naszej szkoły Marcelina Tracz z klasy 3b zdobyła Mistrzostwo Krakowa i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 11 lutego w Olkuszu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B.K.

Strona 44 z 51

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.