Oficjalna strona XV LO w Krakowie

Biblioteka - podsumowanie akcji

Drukuj PDF

PODSUMOWANIE AKCJI „WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK”

argaiv1330

W dniach od 24.04 do 19.05.2017 roku przeprowadzono w naszej szkole akcję zbierania książek, w ramach ogólnopolskiej Wielkiej Zbiórki Książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych przebywających w placówkach medycznych. Akcja miała na celu wsparcie bibliotek powstających w szpitalach o wartościowe książki.

Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów, nauczycieli i innych pracowników. Zebrano 192 egzemplarze wartościowych książek: 100 dla dzieci i młodzieży i 92 dla dorosłych. 23 maja 2017 r. książki zostały przewiezione do wyznaczonego przez organizatora magazynu. Po przejściu odpowiednich procedur zostaną przekazane beneficjentom.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie akcji.

Dokumenty szkolne

Drukuj PDF

Procedura wydawania duplikatów legitymacji szkolnej i duplikatów świadectwa szkolnego oraz pobierania opłat za te czynności.

Pobierz załączniki: nr1, nr2, nr3, nr4

Nagroda im. Świętego Jana Pawła II

Drukuj PDF

Wręczenie nagrody im. Świętego Jana Pawła II uczennicy klasy II b Katarzynie Kukułce

 

18 maja 2017 roku w rocznicę urodzin naszego Wielkiego Papieża Polaka, odbyła się Gala wręczenia Nagrody im. Świętego Jana Pawła II. Pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Dom Pracy Twórczej ” Wielopole, Wielopole” im. Tadeusza Kantora, a współorganizatorami Rada Dzielnicy XII oraz Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Nowym Bieżanowie. Takie wielkie wyróżnienie otrzymała nasza uczennica Katarzyna Kukułka z kl 2b.

Historyczny obóz naukowy

Drukuj PDF

W dniach 19-22.04.2017r. klasy 2a i 2e uczestniczyły w historycznym obozie naukowym: trasa przebiegała od Torunia, poprzez Kruszwicę, Strzelno, Biskupin, Żnin, Ostrów Lednicki, Gniezno i Poznań.

Podczas bardzo intensywnego zwiedzania poznaliśmy historię tych ziem od 3 tysiąclecia p.n.e. poprzez początki państwowości państwa Polan aż po czasy wojny z Zakonem Krzyżackim. ​​

 

 

<<<<<  Kliknij na zdjęcie i zobacz prezentację

Strona 5 z 45

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.