6-12-2019 odwiedziły naszą szkołę całe zastępy Mikołajów i towarzyszących im elfów. W zabawę Samorządu Uczniowskiego chętnie włączyła się młodzież z naszego liceum, sprawiając, że na korytarzach zrobiło się czerwono i bardzo świątecznie.

*****

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego cała społeczność naszego Liceum ubrała wspólnie choinkę znajdującą się przed budynkiem szkoły.
Przedstawiciele każdej z klas naszego liceum w dzień szkolnych wigilii klasowych, zebrali się przed szkołą, by wspólnie przyozdobić świąteczne drzewko.

*****

Samorząd Uczniowski XV LO wraz z klasą 1 dP zorganizowali zbiórkę artykułów papierniczych dla małych pacjentów ze szpitala dziecięcego w Prokocimiu. Chętni do włączenia się w akcję przynosili różne artykuły i zostawili je w oznaczonym pudełku na holu przy wejściu do szkoły. Dzięki hojności naszych uczniów i ich Rodziców udało się zebrać całe ogromne pudło papierniczych różności.

Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję zbierania materiałów szkolnych dla dzieci, składamy serdeczne PODZIĘKOWANIA!

Samorząd Uczniowski oraz klasa 1dP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *