6-12-2019 odwiedziły naszą szkołę całe zastępy Mikołajów i towarzyszących im elfów. W zabawę Samorządu Uczniowskiego chętnie włączyła się młodzież z naszego liceum, sprawiając, że na korytarzach zrobiło się czerwono i bardzo świątecznie.

*****

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego cała społeczność naszego Liceum ubrała wspólnie choinkę znajdującą się przed budynkiem szkoły.
Przedstawiciele każdej z klas naszego liceum w dzień szkolnych wigilii klasowych, zebrali się przed szkołą, by wspólnie przyozdobić świąteczne drzewko.

*****

Samorząd Uczniowski XV LO wraz z klasą 1 dP zorganizowali zbiórkę artykułów papierniczych dla małych pacjentów ze szpitala dziecięcego w Prokocimiu. Chętni do włączenia się w akcję przynosili różne artykuły i zostawili je w oznaczonym pudełku na holu przy wejściu do szkoły. Dzięki hojności naszych uczniów i ich Rodziców udało się zebrać całe ogromne pudło papierniczych różności.

Wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję zbierania materiałów szkolnych dla dzieci, składamy serdeczne PODZIĘKOWANIA!

Samorząd Uczniowski oraz klasa 1dP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *