60-lecie XV LO

8-10 listopada 2018 r.

 

Drodzy Absolwenci i Przyjaciele XV Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie!

Przygotowując się do uroczystości 60-lecia naszej szkoły, na którą już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy, chcemy zachęcić Was do kilku rodzajów aktywności:

  1. Prosimy o zgłaszanie na adres  marek.brzeski@xvlo.pl   klas lub grup rocznikowych, które chciałyby się spotkać w szkole w sobotę 10 listopada 2018 r. Dostępne będą dla Państwa w tym czasie sale oraz bufet z kawą, herbatą i poczęstunkiem.
  2. Zachęcamy do przesyłania na adres  marek.brzeski@xvlo.pl   pamiątek ze szkoły (zdjęć, filmów, itp.) z krótkim opisem czego dotyczą. Chcielibyśmy stworzyć z nich materiały wspomnieniowe udostępnione na stronie szkoły lub w formie folderu.
  3. Szczególnie serdecznie prosimy o wsparcie finansowe organizacji Jubileuszu np. poprzez zakup cegiełek. Ustaliliśmy dla nich minimalną cenę 10 złotych, ale nie ukrywamy, że liczymy na Państwa hojność. Zebrana suma pozwoli nam przygotować wspaniałe, wspólne święto. Pieniądze proszę przesyłać na konto:

Rada Rodziców XV LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie

  1. Dygasińskiego 15 30-820 Kraków

 

Nr rachunku bankowego: 21 1020 2892 0000 5102 0015 6489

 

z dopiskiem: Jubileusz 60-lecia cegiełka

 

Cegiełki prześlemy pocztą na podany w przelewie adres. Ze względów organizacyjnych dystrybucję cegiełek będziemy prowadzili do końca czerwca.

Dokładny program obchodów zostanie podany w późniejszym terminie, ale już dziś cieszymy się na spotkanie z Wami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *