SUKCES KOSZYKARZY PIĘTNASTKI

W XXII NOWOROCZNYM TURNIEJU

O PUCHAR DYREKTORA VII LO

7-8 STYCZNIA 2016

Reprezentacja XV LO w składzie: OSKAR ROKITA 3B, KAROL SERAFIN 3B, MATEUSZ PŁAWECKI 2A, MACIEJ KOPERSKI 1B, MATEUSZ WOJNAR 1D, wywalczyła II miejsce w 22 edycji Noworocznego Turnieju o Puchar Dyrektora VII LO w Krakowie. Po ambitnej i dramatycznej walce (kontuzja Mateusza Pławeckiego), ulegliśmy w finale reprezentacji gospodarzy. Najlepszym strzelcem turnieju został nasz reprezentant: MACIEJ KOPERSKI z klasy 1b.

W drodze do finału pokonaliśmy reprezentacje: XIII LO, VIII LO i Zespołu Szkół Łączności.

Waleczność i ambicja naszych chłopaków dają nam nadzieję na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów w Krakowskiej Licealiadzie, która odbędzie się już na początku lutego.